Nëntotali
0.00

Blender Dore Take away, DSP, Usb, KJ2087, 50W

26.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Blenderi është bërë nga materiali i plastikës së fortë por i lehtë për të u mbajtur. Bateria litium 2000mAh mund të funksionojë 20-25 herë kur karikohet plotësisht. Shpejtësia pa ngarkesë mund të jetë rreth 22000r / min, shija është e freskët e shtrydhur delikate, lëndët ushqyese të lëshuara nga molekulat e vogla absorbohen më lehtë. Tri tehe të ndërtuara në makinerinë kryesore, të forta dhe të fuqishme në rotacion të lartë, efekti i lëngut është më delikat.

  Përdoret për Zyre apo edhe pas ushtrimeve të fitnesit kur ju keni nevojë për vitamina. 

  -Kapaciteti: 350ml
  -Fuqia: 50W
  -Tensioni : 5V

 • blender,dsp,usb,kj2087,50w,coptuese,smoothie

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve