Nëntotali
0.00

Blender Dore, Dsp KM1001

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Blender dore Dsp cilësor dhe ideale për coptimin e frutave apo ushqimeve të juaja të preferuara.Fal fuqisë 170W, mundëson coptimin e shpejtë dhe efikas të frutave apo perimeve për një kohë mjaftë të shkurtër.Praktik dhe i lehtë për përdorim,pasi që vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj. Copëtimi  nuk kanë qenë kurr më lehtë se sa me Blenderin Dsp .

  -Fuqia: 170W
  -Voltazha: 200-240V
  -Niveli i shpejtësisë: 50hZ
  -Funksionet e shpejtësisë: 1
  -Trupi i jashtëm: Plastike e fort


 • blender,dore,dsp,km1001

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve