Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje Hausberg, HB-7900NG

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hausberg HB-8900

  Makinë hekurosjeje vertikale, e dobishme, e lehtë për tu përdorur dhe ideale për të gjitha llojet e rrobave, tekstile dhe më shumë, me ndihmën e avullit të lëshuar vertikalisht mund të zbutni shpejt rrudhat 
  dhe ti freskoni rrobat duke i mbajtur në varëse rrobash, pa pasur nevojë për një dërrasë hekurosjeje. 
  Nëse nuk keni ku ta varni varësen, mund ti hekurosni rrobat direkt në krevat ose divan, sepse pajisja lëshon avull në pozicion horizontal.
  Depozita e ujit shkëputet në mënyrë që të mund të mbushet lehtësisht drejtpërdrejt nga rubineti. Me një kapacitet prej 220 ml, keni ujë të mjaftueshëm për të lëmuar 3-4 veshje, edhe para se të dilni nga shtëpia. 
  Fuqia prej 1600 W, ky hekur është ideal për hekurosjen e rrobave të ndjeshme, këmishave, bluzave, xhaketave, perdeve, mbulesave të tavolinës, etj.
  Avulli i vazhdueshëm me avull me rrjedhje automatike bëhet nga një pompë elektrike;
  Pajisja është e pajisur me një buton të përzgjedhjes së intensitetit të avullit, për përdorim efikas.
  Temperatura e avullit arrin 98 gradë Celsius.
  Temperatura e lartë e avullit të hekurit sterilizon dhe largon marimangat e pluhurit. Prandaj, është gjithashtu një produkt ideal për dezinfektimin e rrobave.
  Pajisja ka përmasa të vogla, është e lehtë për tu përdorur dhe përdorur në çdo kusht dhe në çdo lloj tekstili. Është shumë e lehtë për tu ruajtur, mirëmbajtur dhe pastruar.

   Karakteristikat:

  🔎Fuqia: 1400-1600 W
  🔎Tensioni: 220-240 V
  🔎Avull 25gr/min 
  🔎Kapaciteti i rezervuarit: 220 ml
  🔎Aksesorë furçash për materiale të trasha.
  🔎Rrjedhje automatike dhe e vazhdueshme e avullit, përmes pompës elektrike.
  🔎Zgjedhja e intensitetit të avullit 
  🔎Butoni i ndezjes/fikjes
  🔎Përmasat: 28x13x12cm
 • hekur,per,hekurosje,hausberg,,hb-7900ng

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve