Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, Hausberg, HB-7899BL 1

17.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Hekur për hekurosje Hausberg jep rezultate të përsosura në detajet më të vogla. Ajo ka një fuqi prej 2300 W dhe një  për performancë superiore.Ky hekur është ideal për çdo lloj pëlhure dhe siguron rezultate të përsosura për shkak të saktësisë së saj të paprecedentë.Profili i lartë për hekurosje të përsosur në detajin më të vogël. Lejon qasje në zona të vështira të tilla si jakë dhe mëngë.

  Sistemi anti-gërvishtje parandalon shfaqjen e njollave në pëlhura edhe kur i përdorni ato në temperatura të ulëta.Ky hekur ofron një hekurosje  të shpejtë dhe të lehtë të pëlhurave delikate, ideale për heqjen e pëlhurave të tilla si perde, kostume dhe më shumë.Ky hekur ka këto specifika:

  -Fuqia - 2300 W
  -Dimensionet : Gjersia 29cm, Lartsia 15cm

  -Produkt Gjerman

 • hekur,per,hekurosje,,hausberg,,hb-7899bl,1,pegell,shtepiake

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve