Nëntotali
0.00

Blender Hausberg, Procesor Ushqimi, HB-7762 10/21

31.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Blenderi Hauseberg, HB-7762 është një përzierës i shkëlqyer i palëvizshëm që është në gjendje të bluajë vëllime të mëdha të produkteve në pak çaste.

  Ena e saj e madhe plastike mban 1 liter. Masa qarkullon në drejtime horizontale dhe vertikale, duke siguruar bluarje të kujdesshme. Ideal për Smoothie dhe bluarjen e furtav tuajë të preferuar. 

  -Fuqia:600 W

  -Kapaciteti: 1L


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve