Nëntotali
0.00

Tupan Elektrik AKEL, AF008B

45.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Tupan Elektrik AKEL
  -Termostat i rregullueshëm
  -Vlera e temperaturës: 50 c - 300 c
  -Diametri i Tupanit: 53.5cm
  -Diametri i tepsis: 48cm
  -Tensioni i funksionimit: 220 Volt / 1300W
  -Garancioni: 6 muaj
 • tupan,elektrik,akel,,af008b

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve