Nëntotali
0.00

Mini Furrë Akel, 38L, 2 Pllaka, AF382

82.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mini furrë me dy pllaka / plloqa prodhim turk nga brendi Akel

  -Kapaciteti I furrës 38L,
  -Material i furrës alumin dhe hekur,
  -Dimensionet e furrës: 38x38x22cm
  -Temperaturë e rregullueshme deri në 320•C
  +janë të përfshira 1 tepsi rrethore dhe një drejtëkëndësh
  -Konsum I energjisë elektrike të furrës: 1500W, pllakat 1000+1000W total 3500W
 • mini,furre,akel,,38l,,2,pllaka,,af382,furr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve