Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, GM ST-7600S

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Hekur Goldmaster i cili siguron lëvizjen më të mirë për hekurosje të shpejtë dhe të lehtë. Ai gjithashtu siguron shpërndarje optimale të avullit për hekurosje me efikasitet të lartë 2000W për ngrohje të shpejtë. Fuqia e lartë për ngrohje të shpejtë dhe performancë të fuqishme.

  - Fuqia: 2000 W
  - Ngrohja me avull: 220V-50Hz
  - Avulli Vertikal

 • hekur,per,hekurosje,,gm,st-7600s

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve