Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, Gold Master, GM-8138

20.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekur për hekurosje Gold Master jep rezultate të përsosura në detajet më të vogla. Ajo ka një fuqi prej 2600 W dhe një prodhim me avull prej 160 g / min për performancë superiore.Ky hekur është ideal për çdo lloj pëlhure dhe siguron rezultate të përsosura për shkak të saktësisë së saj të paprecedentë.Profili i lartë për hekurosje të përsosur në detajin më të vogël. Lejon qasje në zona të vështira të tilla si jakë dhe mëngë. Sistemi anti-gërvishtje parandalon shfaqjen e njollave në pëlhura edhe kur i përdorni ato në temperatura të ulëta.

  -Me fuqi 2200 Watt
  -Baza qeramike prej ari Anti-pikim
  -Rezervuari i ujit: 300ml
 • hekur,per,hekurosje,,gold,master,,gm-8138

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve