Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, Goldmaster, Travel, GM-7617

32.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekur për hekurosje Gold Master jep rezultate të përsosura në detajet më të vogla. Ajo ka një fuqi prej 1100 W dhe një prodhim me avull prej 12 g / min për performancë superiore.Ky hekur është ideal për çdo lloj pëlhure dhe siguron rezultate të përsosura për shkak të saktësisë së saj të paprecedentë.Profili i lartë për hekurosje të përsosur në detajin më të vogël. Lejon qasje në zona të vështira të tilla si jakë dhe mëngë. Sistemi anti-gërvishtje parandalon shfaqjen e njollave në pëlhura edhe kur i përdorni ato në temperatura të ulëta.

  -Fuqia: 1100W
  -Karakteristikë: Hekurosje vertikale
  -Nxitje efektive e avullit 45g
  -Avull i vazhdueshëm: 12g
  -Rezervuar me ujë 60 ml
 • goldmaster,hekur,hekurosje

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve