Nëntotali
0.00

Hekur Për Flokë, Goldmaster, GM-7186 11/21

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Drejtuesja Goldmaster ju ofron drejtim perfekt në vetëm një kalim! 

  Pllaka: 
  Drejtuesi i flokëve është i pajisur me pllaka 25 x 95 mm për rregullim të shpejtë për të gjitha llojet e flokëve.
  Veshje qeramike ndihmon për të ruajtur flokët tuaj.

  Temperatura:
  Zgjidhni temperaturën tuaj e cila mund të shkojë nga 120 në 230°C , është e qëndrueshme dhe homogjene. 
  Komoditet dhe siguri, Mbyllja automatike.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve