Nëntotali
0.00

Xhezve e kafës, Gold Master, GM-7315K

31.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me xhezven elektrike Gold Goldmaster ju do të përgatisni kafe turke të shijshme. Ajo ka dorezë ergonomike rezistente ndaj nxehtësisë. Vëllimi i madh i brendshëm ju lejon të krijoni kafe të mjaftueshme për 4-5 persona. Me dorezën e saj ergonomike dhe bazën e rrotullueshme të transferimit të energjisë 360 °.

  -Fuqia:850W
  -Kapaciteti:320 ml
  -Doreza ergonomike
 • xhezve,xhevze,kafes,kafe,aparat

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve