Nëntotali
0.00

Blender Smoothie Goldmaster, GM-7256, Quickmax.

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Falë 2 shisheve të udhëtimit në madhësi të ndryshme, lehtë mund ta merrni me vete në punë, shtëpi, shkollë ose sporte. Mund ta vendosni produktin në çantën tuaj me modelin e kapakut kundër pikimit. Për përgatitjen e pijeve sportive, pijeve të detoksifikimit dhe ushqimeve për fëmijë është një produkt praktik që mund ta përdorni me një buton të vetëm. Falë teknologjisë së tij me 4 tehe, ju mund të përgatitni pijet tuaja në një kohë të shkurtër. pastroni lehtësisht aparatin e lëvizshëm dhe të lahet me dorë ose në makinë. Ofron një përdorim ergonomik me bazën e tij të poshtme të rrëshqitshme dhe trupin inoks elegant.

  -Fuqia:400W
  -2 enë të përfshira
 • blender,smoothie,goldmaster,gm-7256,quickmax..,grirse,grirese

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve