Nëntotali
0.00

Xhezve e kafës, Zilan, ZLN3628

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Zilan ZLN3628  aparat për kafe ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 800W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

    -Fuqia: 800W


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve