Nëntotali
0.00

Friteze me Ajr, Zilan ZLN3598

59.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  I gjithë ushqimi i gatuar në Zilan ZLN3598 gatuhet duke qarkulluar ajër të nxehtë brenda, i cili rezulton i freskët dhe një zvogëlim prej 80% të konsumit të vajit të gatimit. Një tigan i tillë i thellë do tu pëlqejë atyre që monitorojnë dietën e tyre, por në të njëjtën kohë nuk mund të refuzojnë shijet e tyre të preferuara. Pomfritat,  qepët, copat e pulës dhe ushqime të tjera të shijshme tani do të jenë të lehta për tu përgatitur në shtëpinë tuaj 


  -Kapaciteti 2.6 lt
  -Shportë gatimi jo-ngjitëse me mbyllje automatike
  -Sistemi i shpejtë i kuikulimit të ajrit skuq ushqimin
  -Fuqia: 1350 Watt
  -Garancioni: 6 muaj
 • friteze,me,ajr,zilan,zln3598,fritez

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve