Nëntotali
0.00

Vluese Zilan, 1.8L, ZLN2768

8.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Vluese e cila është ideale për përdorim të përditshëm.Falë fuqisë 1500 W, arrini që të ngrohni ujin në mënyrë të shpejtë dhe efikase.

  -Fuqia: 1500W
  -Kapaciteti 1.8L,
  -Furnizim me energji 220-240V

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve