Nëntotali
0.00

Vluese Ujit, Inox 1.5L, MK-15H01A2E

28.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  • Vluese e shpejtë, kurseni kohë dhe energji për ju
  • Kontrolli i avullit për të fikur kazanin pas zierjes
  • Termostat i cilësisë së lartë
  • Kapaku kërcyes me një prekje
  • Me trup plastike të cilësisë së lartë
  • Kapaciteti : 1.5L
  • Fuqia : 1800-2200W
  • Tensioni : 220-240V
  • Pesha bruto: 1 kg

 • vluese,ujit,,inox,1.5l,,mk-15h01a2e,,bokall,bakall,me

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve