Nëntotali
0.00

Vluese Ujit, Xham 1.7L, MK-17G02A2

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  • Vluese e shpejtë, kurseni kohë dhe energji për ju
  • Filtër i lëvizshëm për të mbajtur ujin të pastër nga çdo lëndë e huaj
  • Kontrolli i avullit për të fikur kazanin pas zierjes
  • Matës i ujit që lexohet lehtë
  • Termostat i cilësisë së lartë
  • Kapaku kërcyes me një prekje
  • Baza e fuqisë 360º për përdorim të lehtë
  • Me trup xhami të cilësisë së lartë
  • Kapaciteti : 1.7L
  • Fuqia : 1850-2200W
  • Tensioni : 220-240V
  • Pesha bruto: 1.2 kg
  • Dimensioni (LxWxH) : 228X200X260mm
 • vluese,ujit,,xham,1.7l,,mk-17g02a2,bokall,bakall,rrymes

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve