Nëntotali
0.00

Fshesë me korrent Midea, MCS2045IT, 450W

69.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Fshesë Elektrike Vertikale Midea, 750ë

  Fshesë me korrent me dorë 1.4kg e cila falë peshës së lehtë mund te mbahet në duar deri sa ju pastroni pjesët sipër dyshemesë.

  Gjatësia e kabllos 5m

  Përmbanë 3 furça të rregullueshme për pastrim të dyshemes, qosheve, sofave dhe shtretërve.

  Pastrohet lehtë, preferohet të pastrohet filtri që të mos e humb fuqinë e thithjes së pluhurit.

  Kujdes, Nëse filtri ështe I bllokuar, fshesa mund të nxehet dhe mund të aktivizoj mekanizmin e mbrotjes.

   

  Garancion 12 muaj

 • fshese,me,korrent,midea,,mcs2045it,,450w,,rrymes,fshis

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve