Nëntotali
0.00

Fshesë me avull shumëfunksionale Midea SC2 , MSM2115WB, 1500W

99.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Fshesë me avull shumëfunksionale Midea SC2 me kabllo 5M, pastrim me temperaturë të lartë 150°, 2 shpejtësi, për shtëpi. Avull i fuqishëm me temperaturë të lartë për të larguar papastërtitë, papastërtitë, yndyrat, njollat ​​dhe mykun në një shumëllojshmëri të gjerë sipërfaqesh të brendshme dhe të jashtme. Pastrim pa kimikate. Dezinfektoni me fuqinë e avullit, eliminoni 99. 9% të mikrobeve dhe baktereve. Mënyrat e ndryshueshme të avullit dhe këmbëza sipas kërkesës ju lejojnë të kontrolloni intensitetin dhe sasinë e avullit që lëshohet.

  Karakteristikat e Fshesës
  • Pastrues me avull shumëfunksional Maxiclean 1500W
  • “Fuqia e motorit 1500 vat
  • 9 koka të ndryshme për përdorim funksional
  • Depozita uji 350 ml
  • Funksioni paralajmërues LED për gatishmëri
  • Pastrim i rehatshëm në hapësira të mbyllura
  • Manovrim i lehtë
  • Koha e shpejtë e ngrohjes - 15 sek.
  • Leckat mund ta lahen në rrobalarëse
  • Garancion 12 muaj
 • fshese,me,avull,shumëfunksionale,midea,sc2,,,msm2115wb,,1500w,,fshis,rrymes

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve