Nëntotali
0.00

Aspirator Midea, 60L,03-W

69.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Aspirator i cilësisë së lartë nga firma Midea.Fal performancave të saja, arrini që të të evidentoni cdo erë të ushqimeve të cilat ju i përgaditni.Montohet në murë për shtëpinë e juaj apo edhe për ndonjë lokal të cilin ju keni nevojë.

  -3 Shpejtësi
  -Llambë: 40W
  -Kapaciteti: 60L
  -Garancioni: 1 Vit
 • aspirator,midea,,60l,03-w

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve