Nëntotali
0.00

Pllake Montuese Midea, IF7127B2C-AR RETRO

399.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pllakë montuese Midea e cila i përshtatet në mënyrë perfekte kuzhinës suaj.Sipërfaqet janë të përbëra nga materiali i qelqit dhe të lehta për tu pastruar.

  -Senzor Touch 
  -9 intensitete të nxehtësisë për të zgjedhur
  -Paneli i komandës së zgjuar
  -Garancioni: 5 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve