Nëntotali
0.00

Pllakë montuese, Midea, HT571

189.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pllakë montuese Midea e cila i përshtatet në mënyrë perfekte kuzhinës suaj.Sipërfaqet janë të përbëra nga materiali i qelqit dhe të lehta për tu pastruar.

  -Madhesia: 59 x 52 x 5.5 ,
  -Vlotazha:220-240v,
  -Lloji:Elektrik , Plloqat: 3
  -Ndryshimet e temperaturës digjitale
  -Garancioni: 5 vite
 • pllake,montuese,midea,ht571

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve