Nëntotali
0.00

Shporet Montues Midea, 7NM30D0, 72L LED

259.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Kjo furrë elegante me mure Midea vjen me nëntë funksione të lehta për tu përdorur. Dera e furrës me mbyllje të butë është me xham të trefishtë për sigurinë tuaj dhe siguron një pamje të mirë të brendshme të furrës. Kombinimi i pullave të kontrollit rrotullues dhe një paneli intuitiv të kontrollit të prekjes bën të mundur akses të shpejtë në funksionet e furrës dhe cilësimet e shfaqura në një ekran dixhital të ndritshëm.Aksesorët standardë të përfshirë janë një raft teli dhe tepsi. Përveç funksioneve tradicionale konvencionale, të pjekjes dhe të pjekjes në tigan, ky furrë gjithashtu ka një funksion të dobishëm të shkrirjes.

  -Madhësia e produktit: 
  595x565x596 mm
  -Kapaciteti: 72L
  -Temperatura Max: 250 ° C

  -Tensioni:220 - 240V
  -Garancioni: 5 vite

 • shporet,montues,midea,,7nm30d0,,72l,led

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve