Nëntotali
0.00

Shporet Montues, Midea, 70L

149.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shporet Montues Midea i cilësisë së lartë dhe mjaft i përshtatshem për kuzhinën e juaj .Furrë e integruar.Arrini ta ndërroni temperaturen sipas deshires suaj duke arritur keshtu pjekje te ushqimit me nxehtësi të ndryshme.

  -Kapaciteti i furrës: 70L
  -Fuqia: 2100W
  -Temperatura: 50-250 °C
  -Klasa e energjisë: A
  -Garancioni: 5 Vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve