Nëntotali
0.00

Mikrovalë Digjitale, AG720CB1, 20L

89.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Furrë me mikrovalë të pavarur për vendosje fleksibël: ju lejon të shkrini, rifreskoni ose përgatitni ushqimet tuaja tepër shpejt fal fuqisë 700W.Me anë të sekondarit, bëhet sinjalizimi i cili tregon se ushqimi ka përfunduar përgaditjen dhe ndalet automatikisht.

  Specifikat e produktit:

  -Fuqia: 700W
  -Numri i programeve:4
  -Funksioni i mbylljes automatike
  -Kapaciteti i ushqimit: 20l
  -Dimenzionet:Gjatesia 25.9cm,Gjeresia 44cm,Thellesia 35.3cm
  -Garancioni: 2 vite

 • mikrovale,digjitale,ag720cb1,20l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve