Nëntotali
0.00

Enëlarëse Full Montuese, WQP8-7714N

239.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Enëlarse e cilësisë se lartë nga firma Midea.Pastrimi i enëve bëhet në menyrë të shpejtë dhe efikase fal fuqisë së saj.Me anë të klasës së energjisë A+, arrini që në të njejtë kohë të kurseni energjinë. Pa marrë parasysh se qfar lloj të enëve vendosni, me anë të enëlarës Telefunken bëhet tharja e enëve dhe pa tharjen shtesë me dorë.

  -Klasa e energjise: A+,
  -Lartesia: 81.5cm Gjeresia: 44.8cm, Thellesia 55cm,
  -Garancioni:5 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve