Nëntotali
0.00

Enëlarse Midea, WQP12-7637A

229.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Enëlarse e cilësisë se larte nga firma Midea.Pastrimi i enëve bëhet në menyrë të shpejtë dhe efikase fal fuqisë së saj.Me anë të klasës së energjisë A+, arrini që në të njejtë kohë të kurseni energjinë. Pa marrë parasysh se qfar lloj të enëve vendosni, me anë të enëlarës Midea bëhet tharja e enëve dhe pa tharjen shtesë me dorë.


  -Kontrolli i Temperaturës
  -Klasa e energjise: A+
  -Materiali: Plastik/Metal
  -Modeli: WQP12-7637A
  -Mbrojtja kundër temperatures së lartë
  -Niveli i zhurmes: 49db
  -Përmasat: Gjerësia 60cm, Lartësia 84.5cm, Thellësia 60cm
  -Garancioni: 5 viteProdukte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve