Nëntotali
0.00

Friz Midea, 198L, MDRC279FZF01CE

249.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Frizi MIDEA 
  -Vëllimi total neto: 142L
  -Niveli i zhurmes:41 dB
  -Tensioni i furnizimit: 220 V 240 V
  -Konsumi i Energjis: A
  -Gjerësia:94.5 cm
  -Lartësi:88.5 cm
  -Thellesi: 52.3 cm
  -Pesha: 33Kg
  -Garancioni: 5 vite
 • friz,midea,,198l,,mdrc279fzf01ce

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve