Nëntotali
0.00

Friz Midea, 99L, HS-131CN

179.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Klasifikuar me konsum të energjisë A, frigoriferi MIDEA është një friz ekonomik. Mjaft praktik dhe i pershtatshem për ta vendosur në hapësira të ndryshme si në shtëpi apo edhe në zyrë. Me anë të teknologjisë së fundit, ky friz arrin që të ftofë në të gjitha pjesët njësoj, duke mundësuar kështu ftohjen e pijeve apo ushqimeve të juaja.


  -Kapaciteti i frizit: 100l
  -Klasa e energjisë A 
  -Ngjyra: Bardhë
  -Temperatura e rregullueshme
  -Pastrimi i lehtë
  - Shporta e largueshme 
  -E lehtë për tu lëvizur
  -Garancioni: 5 Vite
 • friz,midea,99l,hs-131cn

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve