Nëntotali
0.00

Friz Midea, HS-543C, 418L

399.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Frizi  Midea
  -Kapaciteti i frizit: 418L
  -Klasa e energjisë A +
  -Teknologjia e fundit mundëson ftohje të shpejtë
  -Dimenzionet: 82.5 x 79 x 141.6 cm
  -Temperatura e rregullueshme
  -Pastrimi i lehtë
  -Garancioni: 5 Vite
 • friz,midea,hs-543c,418l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve