Nëntotali
0.00

Friz Midea, 295L, HS-384CN

279.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Frigorifer i Midea
  -Kapaciteti i frizit: 295ml
  -Klasa e energjisë A +
  -Nivelet e ftohjes: 4
  -Teknologjia e fundit mundëson ftohje të shpejtë
  -Ngjyra: Bardhë
  -Dimenzionet: 1115x670x850 mm
  -Temperatura e rregullueshme
  -Pastrimi i lehtë
  -Shporta e largueshme 
  -E lehtë për tu lëvizur
  -Garancioni: 5 Vite
 • friz,midea,295l,hs-384cn

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve