Nëntotali
0.00

Frigorifer Midea, 431L, MDRF632FGF28

799.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Frigorifer: Side by Side Midea
  Pesha: 474lt 
  Numri i dyerve: 4
  Lloji i ekranit: LCD
  Klasa e efikasitetit të energjisëA+ 
  Klasa e energjisë: F
  Niveli i zhurmes: 41 dB
  Konsumi vjetor i energjisë 368 kWh
  Konsumi ditor i energjisë 1.42 kWh
  Tensioni i furnizimit: 220V 240V
  Kapaciteti neto i ndarjes së frigoriferit 169 l
  Kapaciteti i ngrirjes / 24h 13 kg
  PËRMASAT:
  Gjerësia: 83.3 cm
  Thellesi; 65.3 cm
  Lartësia; 177.5 cm
  Pesha;  91 kg

 • frigorifer,,midea,,431l,,mdrf632fgf28

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve