Nëntotali
0.00

Frigorifer Midea, MDRB380FGF02, 265L

399.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Frigoriferi Midea është krijuar për lehtësi. Ky model i firgoriferit Midea vjen me një detektor automatik të temperaturës dhe një sistem të posaçëm kanali ajri që parandalon ngrirjen, duke ndihmuar që prodhimet tuaja të qëndrojnë të freskëta për më gjatë. Raftet me rrëshqitje të lehtë të bëra nga qelqi i qëndrueshëm maksimizojnë hapësirën e magazinimit dhe ofrojnë qasje të lehtë te ushqimi në pjesën e pasme të frigoriferit.Një enë e thjeshtë me dyer të mëdha lejon ruajtjen e sigurt të ushqimeve të mëdha prapa derës. 


  -Kapaciteti: 265L
  -Niveli i Zhurmes: 41dB
  -Numri i seksioneve të ngrirësit: 3
  -Përmasat:180 x 54.5 x 62.5 cm
  -Garancioni: 2 Vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve