Nëntotali
0.00

Frigorifer Montues, Midea,HD-358RN

349.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Frigorifer cilësor nga firma e njohur Midea.I përshtatshëm për shtëpitë e juaja, duke mundësuar ftohjen e të gjitha produkteve më të rëndësishme ushqimore. Ky frigorifer përdor një sistem të gjithëftohjes i cili ftofë në mënyrë të barabartë nga këndi në kënd. Bin Easy Big Door (apo dyertë e mëdhaja të lehta) ju lejojnë të ruani në mënyrë të sigurt gjëra të mëdha në derë. Një enë e thjeshtë me dyer të mëdha lejon ruajtjen e sigurt të ushqimeve të mëdha prapa derës.Ky frigorifer ka këto karakteristika.

     

    -Kapaciteti i frigoriferit: 269L
    -Klasa e energjise: A+
    -Niveli i Zhurmes: 42dB
    -Numri i dyerve: 2
    -Numri i rafteve:4
    -Kapaciteti i ngrirjes (kg / 24h): 3,5

    -Menaxhimi i temperaturës: Mekanike
    -Dimenzionet: Gjatesia 177cm, Gjeresia 54, Thellesia 54.5
    -Garancioni: 2 Vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve