Nëntotali
0.00

Frigorifer Midea, 207L, HD-273FN

179.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Frigorifer cilësor nga firma e njohur Midea.I përshtatshëm për shtëpitë e juaja, duke mundësuar ftohjen e të gjitha produkteve më të rëndësishme ushqimore. Ky frigorifer përdor një sistem të gjithëftohjes i cili ftofë në mënyrë të barabartë nga këndi në kënd.. Një enë e thjeshtë me dyer të mëdha lejon ruajtjen e sigurt të ushqimeve të mëdha prapa derës. Ka hapësirë për qumësht dhe lëngje në paketimin e kartonit të madh dhe dy rreshta të kanaçeve dhe shisheve.Ky frigorifer ka këto karakteristika.

   -Kapaciteti i frigoriferit: 207L
  -Klasa e energjise: A++
  -Niveli i Zhurmes: 40dB
  -Kontrolli mekanik i temperaturës.
  -2L shishe raft për të përmbushur nevojat tuaja.

  -Dimenzionet: Gjatesia 143cm, Gjerësia 55, Thellesia 55cm
  -Garancioni: 5 Vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve