Nëntotali
0.00

Lavatriqe, Tharse 5-8 KG, Midea, MF200WD80

499.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ngarkimi maksimal i liri: 8 kg
  Lloji i motorit: Inverter
  Sasia e të brendshmeve gjatë tharjes: 5 kg
  Numri i programeve: 14
  Klasa e konsumit të energjisë: A+
  Shpejtësia maksimale e shtypjes: 1400 RPM
  Dimensionet (whchHg): 85 x 60 x 47.5 cm
  Pesha neto (Kg) 70 kg 
  Me një ekran
 • lavatriqe,,tharse,,5-8,kg,,midea,,mf200wd80

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve