Nëntotali
0.00

Rroba Larëse dhe Tharëse Midea, 10Kg/7Kg, MFC100-ES1607

549.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Me anë të 800 rrotullimeve në minutë dhe falë konsumit të energjisë A+, arrini që ti pastroni dhe të bëni tharjen e rrobave në mënyrë të shpejtë dhe efikase.Ngarkesa deri në 10kg mundëson që të futni sasi të mëdha 

  -Kapaciteti i Larjes: 10Kg
  -Kapaciteti i Tharjes:  7Kg
  -Energjia: A
  -Rrotullime: 800 rpm
  -Display Panel
  -Garancioni: 2 vite

 • rroba,larese,dhe,tharese,midea,10kg/7kg,mfc100-es1607

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve