Nëntotali
0.00

Lavatriqe Midea, 5kg, 1000RPM

209.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Lavatriqe Midea
  -Me programin shtesë ExtraShort 30
  -Programin Express 15 min
  -Klasa e efikasitetit të energjisë A +.
  -Shpejtësia maksimale e centrifugimit: 1000 rpm.
  -Ngarkesa maksimale: 5 kg
  -Sistemi i mbrojtjes së rrjedhjes.
  -Konsumi vjetor i energjisë dhe ujit: 182 kWh / 9020 litra.
  -Nivelet e zërit të larjes: 59 dB
  -Dimenzionet : Gjatesia 85cm, Gjeresia 59cm,Thellesia 45
  -Garancioni: 5 Vite

 • lavatriqe,midea,5kg,1000rpm,lavatrice

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve