Nëntotali
0.00

Aspirator Simfer, 8662 SM

29.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Aspirator i cilësisë së lartë nga firma Simfer.Fal performancave të saja, arrini që të të evidentoni cdo erë të ushqimeve të cilat ju i përgaditni.Montohet në murë për shtëpinë e juaj apo edhe për ndonjë lokal të cilin ju keni nevojë.

  Specifikat e këtij produkti janë:

  -Dimenzionet:62x60x50 cm
  -Gjerësia e futjes 60 cm
  -Diametri i tubit:150 mm
  -Trupi: Metal
  -Numri i motorit: 1
  -Mënyrat e funksionimit: shkarkimin / qarkullimin
  -Numri i shpejtësive 3
  -Niveli maksimal i zhurmës: 55 dB
  -Valvula anti-kthyese
  -Garancioni: 6 muaj
 • aspirator,simfer,8662,sm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve