Nëntotali
0.00

Aparat për Kafe, Fakir Babila

175.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  SHKUMË PERFEKT E QUMËSHTIT: Falë sistemit plotësisht të automatizuar të shkumës së qumështit, ju mund të krijoni shkumën ideale të qumështit për kafenë tuaj të preferuar – ena me qumësht përshtatet lehtësisht në frigorifer.
  EKRANI me prekje - Me butonat e referencës direkte në ekranin me prekje LCD me cilësi të lartë, mund të zgjidhni midis 3 specialiteteve të ndryshme kafeje (ekspreso, kapuçino dhe latte makiato) – diçka për çdo shije.
  Rezervuari i madh i ujit: një rezervuar uji i lëvizshëm me një kapacitet prej 1,8 litrash ju lejon të përgatisni pijen tuaj të preferuar të nxehtë në një kohë të shkurtër.
  Madhësi të ndryshme filxhani: ju mund të zgjidhni midis 2 madhësive të ndryshme filxhani dhe ngrohni gjithmonë gotat tuaja me ngrohësin e filxhanit
  Përmbajtja e kutisë: 1x makinë mbajtëse filtri (1350 vat), 1 x lugë matëse, sistem plotësisht i automatizuar i shkumës së qumështit, enë qumështi e lëvizshme (500 ml), ekran LCD me prekje, rezervuar uji i lëvizshëm (1,8 litra), ngrohës filxhani, modaliteti i kursimit të energjisë

  Materiali         Edelstahl
  Markë                 Fakir
  Ngjyrë         Argjendi
  Kapaciteti 500 mililitra
  Përdorimi        Ekran me prekje

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve