Nëntotali
0.00

Fshesë me Avull Multifunksionale, Fakir Maxiclean

59.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pastrim i thellë me Avull i cili ju siguron të keni një ambient të pastër në shtëpi duke përdorur vetëm ujë!
  Eleminon bakteriet pa patur nevojë të përdorni kimikate të dëmshme. E preferueshme për shtëpitë që mbajnë kafshë shtëpiake.

  Karakteristikat e Fshesës
  • Pastrues me avull shumëfunksional Maxiclean 1300W
  • “Fuqia e motorit 1300 vat
  • 10 koka të ndryshme për përdorim funksional
  • Depozita uji 330 ml
  • Funksioni paralajmërues LED për gatishmëri
  • Pastrim i rehatshëm në hapësira të mbyllura
  • Manovrim i lehtë
  • Koha e shpejtë e ngrohjes - 30 sek.
  • Leckat mund ta lahen në rrobalarëse
  • Garancion 12 muaj
       
 • fshese,e,dyshemes,,fakir,maxiclean

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve