Nëntotali
0.00

Tharëse për flokë, Fakir Blackjet

26.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Fuqia jashtëzakonisht e fuqishme 2000w dhe korniza e lehtë, ofron një rezultat të shkëlqyer për flokët e lëmuar dhe të menaxhueshme me shkëlqim rrezatues. Grykë profesionale të përfshira për saktësi dhe kontroll të lartë. Teknologjia jonike qeramike than flokët për 80% më shpejtë dhe forcon volumin pa i dëmtuar flokët.

  -Fuqia: 2000W
  -Numri i shpejtësive:3
  -Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.4m


 • tharese,për,flokë,,fakir,blackjet

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve