Nëntotali
0.00

Makine për Qethje, Stubby Fakir Black/Red

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Makinë për rrojë e përkryer për heqjen apo stilimin e mjekrës tuaj. Sharrat me çelik inox me teknologji të vetë-mprehjes dhe cilësime të ndryshme precizioni sigurojnë një mjekër të përsosur çdo ditë.Ky prerës i mjekrës është ideal dhe mund të përdoret në çdo kohë, kudo.Prerje me performancë të lartë. -Këmba e rregullueshme e mjekrës ofron gjatësi të ndryshme, perfekt për një mjekër klasike.Praktik në përdorim dhe lehtë për tu pastruar.

    1-10 mundsi për përzgjedhjen e gjatësisë


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve