Nëntotali
0.00

Makinë për qethje, Fakir ,Stubby

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Fakir makine per qethje e përkryer për heqjen apo stilimin e mjekrës tuaj apo flokeve. Sharrat me çelik inox me teknologji të vetë-mprehjes dhe cilësime të ndryshme precizioni sigurojnë një mjekër të përsosur çdo ditë.Ky prerës i mjekrës apo flokeve është ideal dhe mund të përdoret në çdo kohë, kudo.Prerje me performancë të lartë.Këmba e rregullueshme e mjekrës ofron njëmbëdhjetë gjatësi të ndryshme prerjeje nga 0.5 mm deri në 10 mm: perfekt për një mjekër klasike.Me vendosjen e saktësisë prej 1 mm, personalizoni pamjen tuaj sipas disponimit tuaj: klasik, 3-ditor ose mjekër 5 ditore.Lehtë për tu pastruar.

  -Materiali i briskës: çelik inox
  -Treguesi i prerjes së gjatësisë: Krehër
  -Zonat: mjekër, floke
  -Teh brënda: PO
  -Set pastrimi: vaj + furçë
  -Treguesi i mbushësit
Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve