Nëntotali
0.00

Blender Smoothie Fakir, Mix it Easy, Red 1

32.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Fakir Mix It Easy 500 W shquhet me veçoritë dhe dizajnin e tij të fuqishëm. Produkti, i cili ofron përdorim të lehtë falë dizajnit të tij ergonomik, tërheq vëmendjen me motorin e tij të fuqishëm dhe kapacitetin e madh. 
  Ky produkt ofron lehtësi në përdorim dhe plotëson pritjet tuaja me të gjitha veçoritë e tjera në mënyrën më të mirë, falë unazave të transportit dhe bazës kundër rrëshqitjes.
  Përzierës personal dhe erëzave Fakir Mix It Easy Pastruesi i erëzave 500 W është një nga ndihmësit tuaj më të mirë në kuzhinë me të gjitha veçoritë e tij. Pavarësisht dizajnit ergonomik, ky produkt nuk ju lodh gjatë përdorimit. Prandaj, rehatia dhe praktika janë gjithmonë me ju. Funksioni me një buton eliminon telashet dhe siguron lehtësinë e përdorimit. Me një motor të fuqishëm 500 W, ky produkt shtyp lehtësisht ushqimin dhe erëzat në mënyrën më të mirë. Ky produkt, me vetitë e tij prej çeliku inox, mbështet përdorimin afatgjatë në mënyrën më të mirë. Ky produkt maksimizon sigurinë gjatë përdorimit falë frenuesve të zjarrit, silikonit jongjitës dhe mbulesave të mbyllura.
  Fakir Mix It Easy me dy shishe blender 570 ml dhe 400 ml ju lejon të shtypni lehtësisht të gjithë përbërësit.

      

      Fuqia: 500 watts
      Kapaciteti: Shishe 570 ml dhe 400 ml
      Ngjyra e mikserit: Kuqe
      Funksionet: Mikser,
      Karakteristika e tehut të mullirit: çeliku
      Materiali i trupit: çeliku

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve