Nëntotali
0.00

Mikser Fakir, Sierra

32.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Mikser nga firma e njohur Fakir i cilësisë së lartë dhe me një performance të lartë.Fal fuqisë 425W,arrini një përzirje të shpejtë dhe efikase. Pajisja e fuqishme që është jashtëzakonisht e qetë. Zhurma e shkaktuar nga puna zvogëlohet ndjeshëm duke përdorur teknologjinë dhe materialet më të fundit. Pesha është zvogëluar ndjeshëm për shkak të aplikimit të materialeve më të fundit dhe teknologjisë së motorit, duke e bërë punën më të lehtë dhe më pak të lodhur. Funksioni shtesë pulsi / turbo siguron efikasitet maksimal me vetëm një shtypje butoni dhe ju lejon të përgatitni brumin e përsosur ose të merreni me pajisje shtesë në anën e pasme të pajisjes.

  Specifikat e Produktit:

  -Motor me fuqi 400W
  -Numri i shpejtësisë:4
  -Funksioni i Turbos: PO
  -Nuk krijon zhurmë të lartë
  -Pajisur me dy pulla.
  -Lehtë për tu përdorur dhe pastruar
  -I përshtatshëm për dorë
  -Garancioni: 2 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve