Nëntotali
0.00

Aparat për pambuk sheqer, Dsp, KA1006

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Aparat i përkryer i cili është i përkryer për përgaditjen e sheqer-pambukut.Ideal jo vetëm nga fëmijët, por edhe nga të rriturit. Veçantia e saj është se mundë ta përgaditni vetë dhe ju ofron një kënaqësi gjatë përgaditjes. Praktike dhe shumë e thejshtë për tu, thjesht duhet ta mbushni brenda me sheqer dhe ta mbushni shkopin tuaj. dhe gjithçka është gati në 2 minuta.

  -Fuqia: 450W
  -Tensioni: 220-240V
  -Madhësia: 26 x 16 cm


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve