Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, DSP KD1097, 2200 W

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekurosja me efikasitet të lartë i mban rrobat tuaja të rregullta,të lëmuara dhe  pa rrudha.
  Avulli shpërthyes mund të depërtojë shpejt në veshje dhe fibra, duke hequr kështu  në mënyrë efektive palosjet e forta.
  Mundëson hekurosje të thatë apo të lagësht.

  Karakteristikat e produktit:

  Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  Fuqia: 2200 W
  Pllakë me veshje qeramike
  Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 275 ml
  Shkalla e avullit: 15-25 g/mim
  Madhësia e tabanit: 22,0*11,65 cm
  Madhësia e plotë e makinës: 27,5*11,65*13,85 cm
  Funksioni: Tharje / Spërkatje / Avull / Kontroll i ndryshueshëm i avullit
  Shpërthim i fuqishëm i avullit
  Vetëpastruese
 • hekur,per,hekurosje,,dsp,kd1097

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve