Nëntotali
0.00

Aparat Për Donuts, KC1173 DSP

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Aparat Për Donuts nga brendi Dsp.

  Tensioni: 220-240V~50/60Hz

  Fuqia: 750 W

  Diametri: 20 cm

  Prodhues për donut 7 copë

  Veshje jo ngjitëse

  E kontrolluar në mënyrë termostatike

  Dy drita pilot

  Strehimi i ftohtë me prekje

  Këmbë rezistente ndaj rrëshqitjes

 • aparat,per,donuts,,kc1173,dsp

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve